PSYCH-K®

PSYCH-K® NEDİR? Açılımı PSYCH (zihin ) ve KEY (anahtar) kelimelerinden türetilmiş "ZİHİN ANAHTARI" demektir. PSYCH-K® bir tedavi veya terapi değildir. Bilinçaltında bireyi kısıtlayan olumsuz inançların, kendi faydasına yönelik dönüşümüdür. Tedavileri ve terapileri tamamlayıcı işlev görmektedir. Okunuşu SAYKEY 'dir. Bilinç düzeyindeki istekler, bilinçaltı tarafından engelleniyorsa, değişim sadece istek olarak kalacaktır. Örneğin kilolarınızdan kurtulmak istiyorsunuz; ama defalarca denemenize rağmen yol alamıyorsunuz. Çünkü; bilinçaltında kilo vermenizi engelleyecek öğrenilmiş inançlar bulunmaktadır. Bilinçaltı düzeyde sizi kısıtlayan ve kaliteli yaşamanızı etkileyen tüm olumsuz inançlarınızı, istediğiniz yönde istediğiniz kadar işlevsel şekilde dönüştürebilirsiniz.

Avrupa 'da 35 yıldır var olan bu yöntem, Türkiye'de yeni keşfedilmeye başlanmıştır. Uzun yıllar terapi yaptıktan sonra daha etkili ve daha hızlı bir çözüm arayan Klinik Psikolog Rob Williams'a ait bir Metottur. 35 yıl önce başlayan bu metot, revize edilerek günümüzde son şeklini alıp kullanılmaya başlanmış. Dünyada binlerce kolaylaştırıcılar yetiştirmiştir.

Hayat yolculuğunuzda önünüze çıkan zihinsel bariyerleri kendi kendinize en yüksek potansiyelde aşabilme gücünü kazanmak kişiler için son derece güçtür. Bunu, kolaylıkla ve keyifle yapabilmeniz için size yardımcı olan kişilere ‘kolaylaştırıcı’ unvanı verilir.

Zİhninizde değişmesini istediğiniz her konuda bu metotla çalışılabilir.
👉Depresyon, panik atak, kaygı, korku, travmalar, fobiler, işlevsiz düşüceler, kilo problemi, başarı, özgüven , değersizlik, kendini ifade edememe, performans, para inancı, vs vs liste uzar gider. Aynı zamanda fiziksel hastalıkların tedavisine destek olabilmesi için çalışmalar. Kanser,diyabet MS vs….

“PSYCH-K® , zihninizin yazılımını yeniden yazmanın, hayatınızın ve dünyanın çıktısını değiştirmenin dostça bir yoludur!”
– Robert. M. Williams.

PSYCH-K® seansımız 60 dakika sürmektedir.

 • Seans alan Kişi ,probleminin altında yatan duyguyu ve düşünceyi kolaylaştırıcının yardımıyla tespit eder ve bunun yerine hangi değişikliği istediğine karar verir.
 • .Kas testi ile değişmesini istediği duygu,düşünce gibi inançların bilinçaltında mevcut olup olmadığı tespit edilir. (Bunu vücumuzdaki kasların tepkisine göre tespit ederiz,herhangi bir cihaz kullanılmaz.)
 • 'Dengeleme' adını verdiğimiz metotla bireylerin inancını kolaylıkla ve keyifle dönüştürmesine eşlik ederiz.
 • Kişi , dilerse bu değişimi gerçek hayatta deneyimlemek için adımlar planlar.

Her birey kendine has özellikler ve yaşantılar barındırır. Bunun cevabı tamamen kişinin kendindedir. Birden çok sean sürebildiği gibi,bireylerin bir seansın ardından hedeflerine ulaşıldığına dair dönüşler de alınmaktadır. Seanstan sonraki günlerde veya aylarda hedeflerine ulaşabilmeltedirler. PSYCHK® kişiye gücünü geri kazandıran bir yol olduğundan, çalışmaya ne zaman ve nasıl devam edeceğinize kendiniz karar verirsiniz. Bazı kişiler seans esnasında ya da seanstan hemen sonra bazı değişikleri deneyimleyebilirken bazıları da seanstan sonraki günlerde hedeflerine ulaşabilmektedirler.

Her PSYCH-K® Dengeleme süreci, bir Tam-Beyin hali ile sonuçlanır ve bu durum bireyin fiziksel bedeni tarafından kasları aracılığıyla açıkça onaylanır. Ortaya çıkan Tam-Beyin hali, önceki sınırlayıcı programlama, düşünce veya inançların ötesinde ya da dışında bir genişlemedir. Bu şekilde, istenen deneyimleri yaratmak, çekmek veya sürdürmek için daha fazla seçenek ve potansiyel mevcuttur. PSYCH-K® her Dengelemeden sonra istenen sonucu tamamen üretir VE/VEYA istenmeyen bir hali/durumu her zaman tamamen dönüştürmeyebilir. Çünkü her değişim o kişinin potansiyeline, değişme isteğine ve azmine bağlı olarak gerçekleşebilir. Ancak her halükârda bireyin gerçekleştirdiği her Dengeleme, bazen birdenbire bir kerede, bazen de zamanla daha fazla Dengeleme yaparak istenilen hedefe doğru ilerlemesine ve gerekli aksiyonları almasına yardımcı olur. 30 yılı aşkın bir süredir binlerce insan, PSYCH-K® ile hedeflerine ulaşmada sıklıkla önemli başarılar bildirmişlerdir.

 • PSYCH-K® , kişiyi bulunduğu durumdan daha olumsuz bir duruma taşımaz. Çünkü bilinçaltının kaslar aracılığıyla değişime izin verdiği kadar çalışılır. Bu yönüyle kişinin değişime hazır olma haline uyumlanarak, tüm bilinçaltı çalışmalarından ayrılan eşsiz bir saygı barındırır
 • ‘Tam Beyin Hali’ denilen, süper öğrenme ve yüksek hızlı bilinçaltı inanç değişimi sağlamanın yanı sıra, beyin kimyasındaki kan akışında faydalı değişiklikler, azalan stres, artan enerji ve gelişmiş üreticilik ve problem çözme becerilerini maksimum düzeyde sağlar.
 • Bireylerin içsel bilgelikleriyle bağlantı kurmalarına, güçlerine sahip çıkmalarına ve bütünlük içinde kendi hızlarında dönüşmelerine/büyümelerine izin veririz ve onlara yardımcı oluruz. İnsanlara gerçekçi olmayan beklentiler yaratıp, sonra onları hayal kırıklığına uğratmayız çünkü bu onların güçlerini ellerinden almanın başka bir yoludur.
 • Sorunların çözümünü kendi kendinize bulabileceğiniz gücü size sunar.
 • Hızlı, etkili ve kolay olması yönüyle çokça tercih edilir.
 • Her dönüşüm ve iyilik hali kişilerin en yüksek faydasına ve kişiye has şekillenir.
 • PSYCH-K® , bilinçaltınız ve üst-bilinç zihniniz (içsel bilgelik/yüksek benlik) ile doğrudan iletişim kurmanıza yardımcı olur, böylece sizi sınırlayan inançlarınızı, yaşam sürecinizi destekleyen, sizi güçlendiren yeni inançlarla hızla değiştirebilirsiniz.

PSYCH-K® Kolaylaştırıcıları, Vekalet adı verilen bir yöntemi kullanarak aynen birebir seanslardaki kadar etkin bir şekilde uzaktan PSYCH-K® seansları yapabilirler.

PSYCH-K® nörobilimsel temellerden türeyen bir metottur. Makale ve araştırmaları dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Seansımızı dilerseniz yüzyüze dilerseniz sizin rahat olduğunuz mümkün olduğunca sessiz bir ortamda kamerası olan bir bilgisayar ya da telefon aracılığı ile Online bir platform üzerinden bağlanarak yapacağız.

Whatsapp numarasından veya mail adresinden ulaşabilirsiniz.
ayfercsknn@gmail.com